الفهرست ، فروشگاه بین المللی کتاب ، تابلو و مجله ( کتابخانه ها و مجموعه های خصوصی )
+9825- 37705666 پشتیبانی آنلاین
کتابفروشی ذخائر، عضو سامانه خرید از کتابفروشی، با تخفیف ویژه ۶ اسفند

به گزارش روابط‌عمومی خانه‌کتاب و ادبیات ایران، علاقه‌مندان می‌توانند از ششم تا دهم اسفندماه ۱۴۰۱ به مدت پنج روز از کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» به صورت حضوری کتاب خریداری کنند.

کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» همزمان با فروش مجازی، فروش حضوری نیز خواهند داشت و تنها کتابفروشانی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که تا پیش از آن، حداقل ۱۰ روز در فروش غیرحضوری «سامانه خرید از کتابفروشی» فعالیت کرده باشند.

گفتنی است، در این بازه زمانی اعتبار جداگانه‌ای به کتابفروشان عضو اختصاص پیدا خواهد کرد و حداکثر ۳۰درصد این یارانه در بخش حضوری قابل استفاده خواهد بود.

در فروش حضوری به هر کدملی ۱۰۰ هزارتومان تا سقف خرید ۴۰۰ هزار تومان یارانه اختصاص پیدا خواهد کرد. این یارانه به کسانی که پیش از این در «سامانه خرید از کتابفروشی» همه یا بخشی از یارانه‌های سال جاری را مصرف کرده‌اند نیز تعلق می‌گیرد و خریداران می‌توانند از این یارانه در خرید حضوری یا مجازی استفاده کنند.

کتابفروشی‌های سراسر کشور تا بیست‌وسوم بهمن ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند پس از ثبت‌نام در «سامانه خرید از کتابفروشی» کتاب‌های موجود خود را در سامانه بارگذاری کنند و به سامانه «پست کتاب» متصل شوند.
دفتر الفهرست (مجمع ذخائر اسلامی) در قم، خیابان آذر، کوی ۲۳، فرعی اول سمت چپ، پلاک ۱، عضوی از کتابفروشیهاست وعلاقمندان میتوانند در بازۀ زمانی مذکور به صورت حضوری از این مجموعه با تخفیف فوق تشریف بیاورند و خرید را انجام دهند هرچند آن کتابها، در سایت بارگذاری نشده باشد


question